Universities Russia

ثبت نام دانشجو در روسیه

شرکت توریستی هالیدیز از سال 2000 میلادی به عنوان اولین و قدیمی ترین شرکت ایرانی واقع در مسکو فعالیت خود را در زمینه ویزا،تور،اقامت و اخذ دانشجو آغاز نموده، هالیدیز با تلاش و رایزنی با دانشگاه ها و موسسات علمی برتر کشور روسیه موفق شده تا نسبت به دیگر کشور ها ظرفیت بالاتری را در رشته های مختلف دانشگاهی که مورد تایید وزارت علوم میباشند ،اعم از پزشکی و غیر پزشکی به ایرانیان اختصاص دهد و در بسیاری از واحد های دانشگاهی به طور انحصاری و به عنوان نماینده دانشگاه در ایران وارد عمل شود .هالیدیز دارای هیچ شعبه و نمایندگی نمیباشد ، جهت ارتباط باما فقط از طریق شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

universities smashkosh

universities smashkosh

دانشگاه دندانپزشکی مسکو (سماشکو) مهمترین مرکز آموزشی روسیه و یکی از بزرگترین دانشگاه های اروپا در زمینه دندانپزشکی و همچنین یکی از دانشگاه های مهم روسیه در زمینه رشته های پزشکی محسوب می شود.

5500

تعداد رشته ها : 58

Read More

universities rudn

universities rudn

دانشگاه دوستی ملل روسیه (رودن) یکی از بزرگترین و مشهورترین مراکز آموزشی روسیه می باشد که به دلیل وجود تقریبا تمامی رشته های آموزشی، از محبوبیت خاصی میان دانشجویان بومی و خارجی برخوردار است.

تماس بگیرید

تعداد رشته ها : 105

Read More

university sechenov

university sechenov

دانشگاه علوم پزشکی "سچنوف" مسکو، قدیمیترین و بهترین مرکز آموزشی در زمینه علوم پزشکی در روسیه می باشد که توانسته است تا کنون شمار بسیاری از حاذق ترین پزشکان روسیه و جهان را در خود پرورش دهد.

تماس بگیرید

تعداد رشته ها : ۸

Read More

university pavlov

university pavlov

دانشگاه پزشکی پاولوف یکی از دانشگاه های قدیمی و مهم در زمینه علوم پزشکی در روسیه می باشد که در پایتخت شمالی روسیه "سنت پترزبورگ" واقع شده است و در سال 1897 میلادی تاسیس شده است.

5400

تعداد رشته ها : 53

Read More

دانشگاه فدرال کازان

دانشگاه فدرال کازان

دانشگاه فدرال کازان یکی از قدیمیترین و بهترین مراکز علمی آموزشی روسیه می باشد که در شهر کازان و پایتخت جمهوری تاتارستان و در کنار رود زیبای ولگا بنا نهاده شده و فعالیت می نماید.

زنگ بزنید

تعداد رشته ها : 175

Read More

دانشگاه تیمیریازوف

دانشگاه تیمیریازوف

دانشگاه کشاورزی تیمیریازوف روسیه قدیمی ترین مرکز آموزشی در زمینه علوم کشاورزی در روسیه و جهان است که از امکانات خوب و پتانسیل بالایی جهت پرورش نیروی کار متخصص در این زمینه بهره مند می باشد.

تماس بگیرید

تعداد رشته ها : 22

Read More
Moscow : +7 (495) 137 95 91
Sant Peternurg : +7(812) 602 9791
Sochi : +7(862) 279 9991
Tehran : +98 21 88 20 3950
Cart
undoBack

Cart